Cílem společnosti Polytech je zajistit individuální vzhled každé ženy.
Proto vyrábíme pestrou paletu silikonových implantátů, které umožňují velký výběr korekce kontur.

 
Na začátku roku 2011 výrobce představil novou filozofii svých implantátů, tzv. modulární systém Sublime Line® obsahující 4 různé kategorie. Polytech nabízí nejen kulaté a anatomické implantáty, ale také tzv. kapky.

Tvar prsního implantátu

Na výběr máte několik tvarů. Záleží, zda chcete plnější a kulatější prsa, nebo se budete přiklánět k přirozenému kapkovitému tvaru. Plastický chirurg vám nabídne tři tvary:

Kulatý prsní implantát

Velikost a tvar prsních implantátů

Kapkovitý prsní implantát

Velikost a tvar prsních implantátů

Anatomický prsní implantát

Velikost a tvar prsních implantátů
Velikost a tvar prsních implantátů
 

Plastika prsou I Jaký implantát se hodí pro vás?

Velikost prsních implantátů

Objemové rozpětí je široké a pohybuje se od 45 ml do 1010 ml. Plastický chirurg zpravidla zvolí dvě podobné velikosti a při operaci ještě dovybere přesnější velikost podle toho, jak bude vypadat již umístěný na vašem hrudníku.

Polytech nabízí běžnou velikost do 1010 ml, větší velikost je na objednávku a za příplatek. Lze si však doobjednat pouze do velikosti 1200 ml, větší implantáty už se nevyrábí.

Jaké plnící materiály jsou k dispozici?

Osvědčeným plnícím materiálem pro prsní implantáty je po mnoho let silikonový gel. Implantáty plněné vysoce zasíťovaným silikonovým gelem představují nejvyspělejší techniku v oblasti náhrady měkkých tkání.

Silikonový gel, který používáme ve společnosti POLYTECH Health & Aesthetics, drží tvar a po mechanickém stlačení se vrací do původního stavu. Když náš gel pro implantáty rozpůlíte na dvě části, můžete pozorovat měkkou, ale soudržnou konzistenci. Co se týče pocitu a pohybu, imituje přirozený prs velmi věrně.

Video rozříznutého implantátu.