Polytech MESMO® – bezpečný povrch implantátů

V široké škále povrchů, které Polytech nabízí u běžných i odlehčených implantátů, najdete i jeden unikátní a speciální povrch - MESMO®. Spojuje benefity texturovaných a hladkých implantátů.

V současné době Polytech MESMO® používají plastičtí chirurgové v 80 zemích. Tento typ povrchu byl vložený stovkám tisíc spokojených žen po celém světě.

Certifikace a testování

308 pacientek (celkově 609 prsních implantátů) které podstoupily augmentaci nebo rekonstrukci s implantáty MESMO® byly sledovány mezi lety 2011 až 2018. Tato bezpečnostní studie je založena na Kaplan-Meierově analýze o sbírání dat (stejně jako v kmenových studiích).
Polytech jsou vyráběné v Německu a splňují nebo překračují všechny výrobní harmonizované normy pro udělení CE certifikace.
Polytech MESMO® – bezpečný povrch implantátů
Polytech MESMO® – bezpečný povrch implantátů

Přirozený výsledek

Uvnitř implantátů se nachází vysoce certifikovaný a kohezivní gel. Ten zaručuje pevná a přirozená prsa na dotek.

Minimální jizva po zvětšení prsou

Jemná textura nabízí celou řadu benefitů. Díky mikrotextuře umožňují implantáty menší řez. Po augmentaci je tedy v podprsní rýze minimální jizvička.

Běžné i odlehčené implantáty B-Lite®

Povrch MESMO® si můžete vybrat ve všech tvarech - kulaté i anatomické implantáty. Stejně tak je možné jej kombinovat se všemi nabízenými profily - nízký, střední, vysoký a extra vysoký. Společnost Polytech unikátní profil nabízí od června 2020 i na odlehčených implantátech B-Lite®.