Dermacol na akci Den pro Dekolt – vizážistky, dárky a krém na zpevnění poprsí

Na akci Den pro Dekolt, kterou pro vás pořádáme 9. listopadu v Brně, dorazí i vizážistky s luxusní českou značkou Dermacol. Po celý den vám budou k dispozici, poradí, jak se líčit a ukážou, které kosmetické produkty by vám neměly chybět ve vaší „neceserce“.  V rozhovoru s Brand Managerkou Dermacol Ing. Veronikou Přibylovou se dozvíte, co je pro Dermacol důležité, jak se česká značka dostala do světa, co vše pro vás na Den pro Dekolt chystají a hlavně nás moc zajímal jejich speciální krém na zpevnění dekoltu a poprsí…

Dermacol je českou značkou více jak 50 let

Mohla byste ve třech větách říci, v čem je Dermacol výjimečný oproti ostatním značkám?

Dermacol je tradiční a dá se říct, že dnes již legendární českou značkou s více jak 50letou historií a obrovskými úspěchy v zahraničí, o které se postaral hlavně bezkonkurenční produkt „Make-up Cover“ vyráběný již v 19 odstínech. Dermacol není jen dekorativní kosmetika, jíž se zkrášlují ženy ve více jak 70 zemích světa, ale Dermacol vyrábí i skvělou pečující tělovou a pleťovou kosmetiku velmi vysoké kvality.

V rámci vaší filozofie zastáváte tyto věci: přísné nároky na kvalitu, klinické testy, good manufactur. practice, žádné testy na zvířatech, účinné látky, hypoalergenní výrobky. Seřadíte nám je dle priorit firmy?

Toto nejde seřadit. Všechny ze zmíněných jsou pro nás důležité. Testování na zvířatech je v EU již dávno zakázáno a přísné nároky na kvalitu jsou pro nás samozřejmostí. Testování vždy přizpůsob

ujeme danému produktu.

Dermacol má svůj velký obdiv a ohlas i ve světě? Čím si myslíte, že okouzlil právě tam?

Je to bezesporu právě Make-up Cover, který se dostal již před více jak 50 lety do Holywoodu, kam byla dokonce prodána licence a hvězdy stříbrného plátna se tak líčily tímto českým produktem. Ten otevírá dveře kamkoliv do světa, protože ani po půl století nemá ve své kategorii konkurenci a pomáhá právě tam, kde je estetická chirurgie krátká. Jde převážně o kožní choroby, které dokáže perfektně skrýt a člověk pak může žít plnohodnotný život bez nepříjemných pohledů okolí. Nicméně dnes je v portfoliu mnoho dalších produktů, které se přidávají k make-upu a líbí se ve světě.

V jakých zemích je možné si Dermacol produkty koupit?

Těch je opravdu mnoho – více jak 70. A lze je najít na webových stránkách – https://www.dermacolmake-upcover.com/cz/where-to-buy

České ženy už se nebojí rtěnek

Potrpí si české ženy na kvalitní značku kosmetiky? Kolik za ni dokážou měsíčně utratit?

Ano, potrpí. A kolik za ni dokážou utratit? Stále ne tak moc, jako ženy v zahraniční, ale stále se zlepšují. Přesné číslo vám teď nepovím, ale z minulých průzkumů se ukázalo, že segment například rtěnek roste až o 10 %.

A co muži? Už pro ně kosmetické produkty nejsou takovým tabu, jako tomu bylo dříve? Jaké produkty mají nejvíce v oblibě?

Ano – opravdu se o sebe muži starají mnohem více, než dříve. Nejžádanější jsou samozřejmě sprchové gely/šampony a deodoranty, začínají je ale zajímat i krémy – ty naše jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly mužské pleti, která je jiná než ta ženská.

Péče o pokožku poprsí

Jaký vliv může mít správná péče na pevnost prsou? Lze jí zastavit neúprosný zub času, gravitaci a ztrátu pružnosti pokožky?

To je těžká otázka, ale určitě částečně jde. Správnou péčí a hydratací.

Ženy touží po krásném a pevném poprsí, právě proto vyhledávají péči plastických chirurgů a s tím i spojené zvětšení prsů implantáty. Ale pro správný výsledek je velmi důležitá také elasticita kůže. Má Dermacol nějaký produkt, který pomůže kůži na prsou zpevnit?

Ano, máme v nabídce krém na oblast dekoltu a prsou s příznačným názvem Push up, který prokazatelně díky aktivním látkám zpevňuje kůži, a tím i oblast prsou.

Druhou důležitou věcí po zvětšení prsů implantáty je správná péče o jizvy. Najdete i pro toto nějaký produkt od značky Dermacol?

Nejsem dermatolog, ale myslím, že i na jizvy je důležitá právě hydratace. V nabídce máme produkt Love my body, který dle testů potvrzuje úbytek žilek strií. Na zahojené jizvy bych tedy doporučila právě ten.

Co by podle vás nemělo doma žádné ženě z kosmetických produktů chybět? Co je pro péči o tělo a pleť nejdůležitější?

Myslím, že určitě hydratační tělové mléko a pleťový krém. Ale i micelární voda nebo gel na čištění pleti. To bych řekla, že je základ, aby byla pokožka připravená pro použití té „barevné“ dekorativní kosmetiky. No a kdybych měla vybrat jen jeden výrobek – pak ideálně rtěnka. Ta sluší každé ženě a když se kolikrát rozhlédnete kolem sebe – ženy její význam často velmi přehlíží. Muži ale nalíčené rty nepřehlédnou.

Dermacol na akci Den pro Dekolt

Dermacol je jedním z partnerů akce Den pro Dekolt. Na co se můžou účastnice těšit?

Dámy od nás dostanou dárečky v poměrně vysoké hodnotě a budou se moci od našich vizážistek nechat nalíčit. Nebo si jen nechat poradit, jaký výrobek by byl ideální pro ně. Dostanou i Dermacol bankovku, kterou budou moci utratit v našem Království krásy například v Brně na nám. Svobody.

Kde si mohou ženy, kromě akce Den pro Dekolt, vaše produkty vyzkoušet, případně zakoupit?

Vyzkoušet si mohou v téměř každé drogerii, ale nejlepší výběr najdou v našich vlastních obchodech, které najdou v Praze, Brně, Pardubicích, Ostravě nebo Zlíně. Tam máme celé široké portfolio produktů i zkušený personál. Rádi vás tam kdykoli uvidíme.

Více na www.dermacol.cz