Caresse BraExpert na akci Den pro Dekolt: „Máme prádlo na jakákoliv prsa a objem“

Chtěli jsme vám za Polytech představit BraExpertky z Caresse, které budou 9. listopadu na akci Den pro Dekolt v Brně, ale medailonek od zakladatelky Kláry Hruškové Doubkové hovoří za vše: „Milé dámy, jsme BraExpertky z Caresse a staráme se o to, abyste měly dokonalou podprsenku a cítily se ve svém prádle dokonale. Moc rády se s vámi osobně setkáme a přímo na místě ukážeme, jak prádlo může změnit vaše vlastní vnímání svého těla.“

Společně s Caresse BraExpert přijedou i skvělé epuncochace.cz , které krásné prádlo doplní o luxusní punčochy. Ale teď zpátky k podprsenkám…

Správná velikost podprsenky je základ

Když se řekne české ženy a výběr podprsenky. Umí si ženy vybrat ty správné podprsenky?

Bohužel, spíš ne, většinou totiž hledají úplně špatné velikosti. Nejčastější velikost, kterou ženy chtějí, je 80C, přitom u nás většinou končí třeba se 70G.

V čem dělají nejčastěji chyby?

Bojí se zdánlivě malých obvodů, u kterých mají pocit, že by je škrtily, takže to prádlo ani nevyzkouší. A také mají pocit, že přece nemůžou mít Géčka. Neustále vyhledávají totéž, co nosily a nosí pořád dál, aniž by daly šanci pořádnému brafittingu.

Další věc, co jsem zjistila, že si ženy podprsenky neumí správně obléci, nebo abych byla přesnější, neumí si prsa do podprsenky „narovnat“?

Většinou prostě jen prsa přiklopí, ňadra utíkají spodem, a tak nějak „laškovně“ vykukují. Přitom kostice by v ideálním případě měla ležet na hrudníku úplně v té rýze pod ňadrem. Je potřeba prso „podhrábnout“ protilehlou rukou, vytáhnout kostici za vnější hranu ven a prso dovnitř, a hmotu ňadra položit na tu usazenou kostici. Pokud utíká prso, tak je malý košíček. To je asi nejzásadnější. Těžko se to ale dělá podle popisu. Nejlepší je samozřejmě vyzkoušet. Ukázka správného nošení prádla bude jednou z našich misí na akci Den pro Dekolt v Brně.

Kdybys měla shrnout do několika bodů, jak správně vybírat podprsenku?

Hlavně zkoušet. Zkoušet si v novém prádle vyskočit, zavázat boty, obléci tričko a posoudit tvar pod oblečením. A nenechat se přesvědčit, že „to sedí“, když se tak necítíte, protože pokud to v kabince sedí, co to udělá za deset minut? Zkoušejte urovnat ňadra a nebojte se vybírat a hlavně zkoušet i velikosti, které byste vůbec netipovala.

Caresse poradí on-line i v několika kamenných prodejnách

Caresse má kromě on-line obchodu i kamenné prodejny. Kde vás můžeme navštívit?

V tuhle chvíli v Praze na Vinohradech na Korunní 32, v Pasáži Egap u Václaského náměstí, v Brně na Pekařské 18, v Brně na Květinářské 3 a v Českých Budějovicích na Kněžské.

Najdu v kamenné prodejně i někoho, kdo mi s výběrem poradí?

Samozřejmě, každá z našich kolegyň umí prádlo pomoci vybrat. A ještě navíc se snažíme být opravdu milé a vstřícné, takže se u nás budete cítit i příjemně.

Ty sama říkáš, že máte prádlo na jakákoliv prsa. Skutečně i pro ta největší či naopak nejmenší? Jak velké podprsenky u vás seženu?

Věděla jsi, že existuje velikost 60B? A 120K? Tak už to víš 🙂 Věřím, že opravdu každou dámu dokážeme obléci do té správné podprsenky.

Chci mít větší prsa

Existují nějaké pomůcky, výplně do podprsenky, které řeší asymetrie prsou?

Určitě existují, ale ve většině případů (každá žena má malou asymetrii) stačí vybrat jen skvěle prádlo, které dokáže takové drobné změny zakrýt. Takže třeba podprsenka s elastickou krajkou v horní části košíčku.

Ženy často řeší, že jim nesedí podprsenky a nemohou na sebe sehnat, proto i volí plastiku prsou. Jak se na to díváš ty?

Domnívám se, že plastika prsou je vhodná pro ženy, které nejsou spokojené se svými ňadry. Pokud vám nesedí podprsenka, měňte podprsenku, ne sebe…

Prádlo pro dekolt s prsními implantáty

Potřebují prsa s implantáty jiný typ podprsenky? Dost často jsou větší implantáty na užším objemu. Dají se takové sehnat?
My máme i košíčky 60K – kdy je obvod opravdu velmi útlý (já ho třeba zapnu tak kolem stehna) a košíčky jsou velké. Myslím, že každá prsa (upravená či neupravená) si zaslouží individuální a pečlivý přístup. Víc než zda jsou po plastice hraje roli třeba šířka základny prsou.

Na co se účastnice akce Den pro Dekolt mohou těšit u vašeho stánku?
Překvapivě na spoustu prádla. Jak ukázky velikostí a proměň, tak ukázky, jaké krásné prádlo umíme nabídnout.

Více o Caresse BraExpert na jejich webu >> https://caresse.cz/