O operaci prsou jsem přemýšlela už hodně dlouho. Nikdy jsem neměla velká prsa a za svoje jedničky jsem se styděla. Byl to můj komplex, který mi na sebevědomí moc nepřidával. Přítel se mi smál, když jsem se před ním po půli roce soužití styděla sundat podprsenku.
 
O operaci prsou jsem přemýšlela už hodně dlouho. Nikdy jsem neměla velká prsa a za svoje jedničky jsem se styděla. Byl to můj komplex, který mi na sebevědomí moc nepřidával...
Hodně jsem váhala a bála se. V jednu dobu se mi ale setkaly tři kamarádky, které operaci podstoupily a dodaly mi odvahu, že to vážně nic není. Tak jsem začala pátrat a hledat recenze na různé kliniky. Rozhodovala jsem se mezi Perfect Clinic a Medicom Clinic. Podle recenzí a doporučení jsem se rozhodla pro Medicom Clinic a objednala se na konzultaci.

Šla jsem tam s tím, že chci plné trojky, kulaté implantáty a pod sval, jelikož cvičím a uložení pod sval mi připadá na pohled více přirozenější. Vše ostatní jsem chtěla nechat na odborníkovi. Na starost mě měl pan MUDr. Peter Ondrejka, který mi vyhověl a nic mi nerozmlouval. Chtěla jsem jít co nejdříve, jelikož po konzultaci jsem se moc těšila. Takže v jednom měsíci(Září/říjen 2018) jsem měla konzultace a operaci jsem měla 28.11. 2018. Uteklo to jako voda. A když přišel den D, tak jsem chtěla utéct. Měla jsem šílený strach a začala jsem nad vším hrozně přemýšlet. Po příchodu na kliniku to ale všechno zmizelo. Sestřičky mě uložily na pokoj a já se začala uklidňovat. Na řadu jsem šla kolem 10. hodiny. Dostala jsem košilku, punčochy proti trombóze a bavlněné kalhotky. Oblékla jsem se a před zákrokem ještě usnula. Sestřička mě vzbudila a šlo se na to.
 
Lída, 20
O narkóze jsem ani nevěděla a nevím jak jsem usnula a jak dlouho trvala operace, vzbudila jsem se na pokoji a mé pocity byly takové všelijaké. Necítila jsem žádnou bolest, ale zároveň jsem nemohla skoro dýchat. Zaspala jsem to a večer když jsem se probudila a trochu už vnímala, tak jsem se konečně prohlédla. Měla jsem na sobě pooperační podprsenku, pás a obvaz. Stále jsem necítila žádnou bolest, spíš takový tlak, nic víc.

Druhý den jsem byla propuštěna domů, tlak na hrudi byl furt stejný, ale nic, co by se nedalo vydržet. Po příjezdu domů, kdy už to všechno přišlo k sobě, jsem šla odpočívat. Zhruba první 4 dny jsem jen odpočívala a nechala se obskakovat přítelem.

Ten tlak byl nepříjemný a nemohla jsem se zvednout z postele, ale každým dnem to bylo o 100 % lepší. Zhruba po týdnu jsem byla už soběstačná a potupně se vracela k normálnímu životu. Po 3 týdnech jsem šla do práce, pracuji jako barmanka. Nezvedala jsem těžké předměty a nezdvihala ruce nahoru, zbytek jsem zvládala v pohodě.

První kontrolu jsem měla 7.12. 2018, kde mi pan doktor řekl, že je vše v pořádku a pomalu se můžu vracet k běžnému životu a můžu si koupit nové prádlo. Po novém roce jsem šla už normálně cvičit a dělala všechno bez rozmyšlení. Další kontrolu jsem měla 11.01. 2019, všechno v naprostém pořádku. S výsledkem jsem naprosto spokojená a je to něco úžasného a krásného. Zvýšilo mi to sebevědomí a konečně si víc věřím. Kliniku Medicom Clinic můžu jedině doporučit, naprosto perfektní přístup a péče. Můžu říct, že mi zákrok změnil život a jsem šťastná.

S výsledkem jsem naprosto spokojená a je to něco úžasného a krásného. Zvýšilo mi to sebevědomí a konečně si víc věřím.

Před zákrokem

Po zákroku