Implantáty:
kapkovité implantáty 445 ml
vysoký profil


Klinika:
Medicom clinic

Implantáty:
kapkovité implantáty 445 ml
vysoký profil
Klinika:
Medicom clinic

O zvětšení prsou jsem uvažovala už několik let, byl to můj sen mít velká a pevná prsa. Když jsem se svěřila svému okolí o tom, že uvažuji o operaci, mnoho lidí mi mé rozhodnutí rozmlouvalo s námitky, že mám hezká svá prsa a operaci nepotřebuji. Co si budeme povídat v dnešní době existují push-up podprsenky, které vám udělají hezký dekolt, ale po jejich sundání... smutný příběh "lentilky pod kobercem". Minulý rok jsem prožila hodně životních změn, tak jsem se rozhodla, že si udělám radost a splním si svůj sen, Proto jsem se objednala na konzultaci do Medicom Clinic v Praze.

Z první konzultace jsem byla sice šíleně nervózní, ale hned po vstupu z výtahu moje nervozita opadla. Přivítaly mě usměvavé dámy na recepci a z celého prostředí na mě dýchl krásný klid.

Vybrala jsem si MUDr. Petera Ondrejku, protože jsem si na něj našla skvělé recenze a můj výběr byl tím nejlepším rozhodnutím. Pan doktor je velmi příjemný člověk. Na konzultaci jsme se nasmáli. Velmi mě okouzlil jeho lidský přístup.

Vybrali jsme implantáty značky Polytech, podepsali smlouvu, dohodli termín zákroku a já jsem každý den stříhala pomyslný metr do zákroku a splnění mého snu.
 
Sice jsem za nové prádlo pro moje nové "holky" utratila hrozné peníze, ale ten každodenní pohled sama na sebe v zrcadle stojí za to!
Nastal den D, přiznám se, že jsem skoro celou noc nespala, měla jsem strach, což je dle mého přirozené. Na kliniku jsem přišla v půl osmé ráno, byla jsem ubytovaná v krásném pokoji, v kterém jsem měla připravenou rozkošnou košilku. Pak už jsem čekala na to, co se bude dít dál.

Po příjezdu anesteziologa, můj strach úplně opadl, možná to bylo i tím, že jsem dostala "dobré papání" v podobě prášku na uvolnění. Ještě teď mám před sebou živý obraz, jak jsem si vykračovala na sál a smála se na pana doktora Ondrejku, který mě svým úsměvem opět nezklamal a ještě více uklidnil. Vešla jsem na sál a dobrovolně a s úsměvem jsem si lehla na operační stůl.

Probudila jsem se opět v pokoji, měla jsem na sobě podprsenku a zvláštní a nepopsatelný pocit... ano Májo, zvládla si to a si tu nová Ty.
 
Mája, 32
Na druhý den od zákroku jsem byla propuštěná domů s tím, že jsem dostala všechny potřebné informace co mám a nemám dělat. Přiznám se, že prvních deset dní nebyly pro mě úplně lehkých. Ale pro krásu se musí trpět a za své rozhodnutí, jít na operaci, jsem šťastná. A také jsem ráda, že jsem se nenechala ovlivnit okolím, které s mým rozhodnutím nesouhlasilo.

První dny byly poměrně kritické, byla jsem unavená a stále jsem měla chuť spát. Do práce jsem nastoupila po deseti dnech. Sportovat jsem začala po dvou měsících, ale snažila jsem se necvičit vůbec prsa a zaměřit se na jiné partie.

Ten pocit, když jsem si konečně mohla koupit klasické hezké nevyztužené krajkové prádlo a cítila jsem se být konečně ženou, ten se nedá popsat. Najednou jsem měla více sebevědomí, cítila jsem se hezčí a taky jsem začala vnímat pozitivně ohlasy svého okolí. Sice jsem za nové prádlo pro "holky" utratila hrozné peníze, ale ten každodenní pohled sama na sebe v zrcadle stojí zato.

Pokud si tyhle mé pocity čte nějaká žena, která se rozhoduje, zda jít na zvětšení prsou, tak hurá do toho. Život je jen jeden, pojďme si plnit sny a přání.

Zvětšení prsou bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě.

Ten pocit, když jsem si konečně mohla koupit klasické hezké nevyztužené krajkové prádlo a cítila jsem se být konečně ženou, ten se nedá popsat.

Po zákroku