Podstoupila jste zvětšení prsou? Sdílejte svou zkušenost s ostatními

Máte za sebou zvětšení prsou? Pomozte ostatním ženám v jejich rozhodování a zbavit se strachu z operace. Máme pro vás dárek. Jak ho získat?

 

Jak pomoci ostatním

Nezapomeňte, že lze poslat zkušenost i anonymně.

1/ Recenze Estheticon

Vložte svou zkušenost a fotografii dekoltu (anonymně, v prádle). Ohodnoťte implantáty i práci operatéra na nezávislém portále plastické chirurgie estheticon.cz.

Vložit recenzi na Estheticon >>

2/ Nebo nám napište na email, zprávu na Facebook nebo Instagram

Těšíme se na vaše příběhy na email: vichova@polytechimplantaty.cz, zpráva na messenger

Vaše příběhy >>

Dárek pro vás

Podělila jste se se svými zkušenostmi s ostatními? Napište nám o tom a získejte dárek v hodnotě 500 Kč na nákup krásné podprsenky v obchodě caresse.cz. Voucher lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.

Napište nám na email: vichova@polytechimplantaty.cz , případně zavolejte naší Community Managerce Iloně na telefon: 775 439 589.

 

Podmínky

Vložit zkušenost a hodnocení alespoň na jedno místo i s fotografií (anonymně, klidně v prádle), které jsou vypsány v odstavci „Jak pomoci ostatním„.

 

Už jste se registrovala do záručního programu Implants of Excellence?

Pokud máte implantáty Polytech, nezapomeňte se registrovat do záručního programu do 6 měsíců od operace. Implants of Excellence přehledně.

Pokud byste měla dotazy, případně potřebovala pomoci s registrací, obraťte se na naši Community Managerku Ilonu: vichova@polytechimplantaty.cz

Registrovat se do záručního programu >>