Vyhrajte nový dekolt s implantáty B-Lite

 

SOUTĚŽ JE JIŽ UKONČENA

Vyhrajte zvětšení prsou z rukou
MUDr. Tomáše Doležala

Připravili jsme pro vás velkou soutěž o zvětšení prsou s B-Lite®, jedinými odlehčenými implantáty na trhu, které šetří vaše záda, jsou přirozené, bezpečné a odolávají gravitaci. Přečtěte si kompletní PRAVIDLA SOUTĚŽE o nový dekolt a přihlaste se do soutěže vyplněním FORMULÁŘE Soutěž trvá do 23. listopadu 2020 12:00 hod.
 
 
 


 
 

Jak se zúčastnit soutěže

Pokud již sledujete instagramový profil @polytechimplanty.cz, pak jsou vám podmínky soutěže známé. Pro lepší přehled vám je ještě připomeneme. Jak se můžete zúčastnit?

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

 • a) Je vám minimálně 18 let a máte trvalé bydliště na území ČR.
 • b) Do 23. listopadu 2020 12:00 zašlete pomocí registračního formuláře svůj příběh, proč právě vy toužíte po novém dekoltu. Po ukončení soutěže budou nevýherní příběhy smazány. Zasláním jste odpovědni za veškerá autorská práva k příběhu a nesete za ni plnou zodpovědnost.
 • c) Pomocí toho samého formuláře zašlete vaše fotky: 1x fotografii celé postavy a 1x fotku dekoltu. Po vyhlášení budou všechny nevýherní fotografie smazány a nebudou nijak využívány k marketingovým a jiným účelům. Pokud fotografie nezašlete, nemůžete být zahrnuti do soutěže.
 • d) Do registračního formuláře uveďte tyto údaje:
  • jméno
  • příjmení
  • e-mail
  • jméno, které užíváte na instagramu (ideálně s odkazem), abychom vás mohli identifikovat a kontrolovat jedno z pravidel soutěže
  • telefonní číslo, abychom vám mohli zavolat na případné doplnění informací, či informovat o výhře
  • datum narození, abychom ověřili váš věk .
 • e) Sledujete instagram @polytechimplantaty.cz
 • f) Odesláním příběhu do soutěže souhlasíte s pořízením a uveřejněním pořízených materiálů na níže uvedených místech. Pořízenými materiály se rozumí:
  • fotky z konzultací finalistek
  • váš příběh
  • fotky před/po plastice prsů
  • video příběh z konzultace a operace vítězky
  • audio záznamy
  • rozhovor Dále udělujete zasláním příběhu souhlas s uveřejněním výše vypsaných pořízených materiálů na:
   • sociálních sítích
   • YouTube
   • webu
   • profilu Estheticon
   • v prezentacích
   • reklamních bannerech
   • offline bannerech
   • a dalších marketingových nosičích jak organizátora, tak i MUDr. Tomáše Doležala, a to na dobu neurčitou.
 • g) Účastí souhlasíte, že plastiku prsů podstoupíte do konce roku. Pokud to situace s vládními opatřeními v rámci koronaviru nedovolí, pak operaci podstoupíte v nejbližším termínu, který určí MUDr. Doležal. Dále souhlasíte, že v případě vybrání do semifinále, se budete moci osobně zúčastnit konzultace u MUDr. Doležala 30. 11. 2020 ve 12:00. V případě výhry se budete moci zúčastnit operace 12. prosince 2020. Pokud nebudete moci oba termíny potvrdit, nebudete moci být zařazeni mezi semifinalistky i v případě, že vás porota vybere. V takovém případě je možné vybrat z předem stanovených náhradnic.
 • h) Účastí souhlasíte, že pokud se dostanete mezi 4 finalistky, budete se moci dostavit na konzultaci k MUDr. Doležalovi v termínu 30. listopadu 2020. V případě, že se nebudete moci dostavit. Jak vítězka, tak i majitelky voucherů mají právo využít tuto výhru pouze jednou. Vouchery za 2.-10. místo jsou přenosné. Ale nová majitelka voucheru se jeho převzetím zavazuje splnit všechny podmínky uplatnění, které zde zmiňujeme. Hlavní cenu, tedy první místo, nelze předat někomu jinému. Pokud z nějakých důvodů nebudete moci operaci podstoupit, MUDr. Tomáš Doležal vybere z finalistek novou vítězku.

S odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže a že budete automaticky zařazená do Polytech klubu a organizátor vám e-mailem bude zasílat novinky, slevy a informace o akcích.

Soutěže se smíte jako fyzická osoba zúčastnit jen jednou. V případě, že zjistíme, že jste poslala více příběhů, budete ze soutěže automaticky vyřazená.

 

Průběh soutěže

Do 23. listopadu zasílejte své příběhy. Následně z nich odborná porota organizátora vybere 10 semifinalistek. Z těchto si MUDr. Tomáš Doležal zvolí 4 finalistky, které se s ním setkají osobně na konzultaci. Následně z nich on sám určí vítězku vysněného dekoltu zdarma. Ostatní dámy získají odměnu v podobě voucherů a dalších zajímavých dárků. (viz níže).
 

Vaše výhra

Každá z vás, která se soutěže zúčastní, bude automaticky dostávat jako první informace o dalších soutěžích a akcích na implantáty Polytech. Dámy, které se umístí na 10.-2. místě získají zajímavé slevy na plastiku prsů u MUDr. Tomáše Doležala.

Výhra:

1. místo: Zvětšení prsou s implantáty B-Lite u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

2. místo: Konzultace u MUDr. Tomáše Doležala a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

3. místo: Konzultace u MUDr. Tomáše Doležala a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

4. místo: Konzultace u MUDr. Tomáše Doležala a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

5. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

6. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

7. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

8. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

9. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

10. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Tomáše Doležala,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

Registrací souhlasíte s využitím vašich osobních údajů pro vyhodnocení soutěže a zasílání informačních emailů firmou SANIMPO spol. s r.o. IČO 27111130, DIČ CZ27111130, výhradním distributorem prsních implantátů Polytech v ČR.

 

Další důležité informace

1/ Organizátor soutěže
SANIMPO spol. s r.o.
IČO 27111130
DIČ CZ27111130 (dále jen organizátor)

2/ Podmínky
Všechny podmínky schvalujete účastí v soutěži, tedy odesláním vašeho příběhu.

3/ Doba konání soutěže
Soutěž probíhá od 26. října do 23. listopadu 2020. Soutěž probíhá na území České republiky a zúčastnit se je možné pomocí vyplnění soutěžního formuláře.

4/ Platnost, uplatnění výhry
První místo
Zvětšení prsů je možné uskutečnit pouze u MUDr. Tomáše Doležala a to s implantáty B-Lite. Na jiné kliniky se tato sleva nevztahuje. Zákrok je nutné podstoupit dle určení pana doktora, tedy listopad/prosinec 2020. Lékař si uplatňuje nárok změnit a posunout termín operace ze zdravotních důvodů pacienta a kvůli jiným okolnostem. V takovém případě je možné operaci podstoupit i v roce 2021.
Platnost voucherů na slevu je do konce března 2021.
Platnost lze prodloužit jen v případě, že by vámi vybraná klinika nebyla schopná splnit tento závazek a včas vás přijmout na konzultaci. Dále lze voucher prodloužit v případě, že závažný zdravotní stav obdarované neumožňuje operaci vykonat v tomto termínu. Prodloužení termínu je vždy nutné odsouhlasit a schválit s klinikou telefonicky, emailem nebo osobně.
Platnost voucherů i první ceny lze prodloužit po domluvě s klinikou i v případě, že by to situace nařízená vládou neumožňovala a klinika by musela být z důvodů nařízení uzavřena.
Hlavní cena, plastika prsů, je nepřenositelná. V případě, že zákrok odmítnete a nesplníte podmínky, které jsou uvedené, má MUDr. Tomáš Doležal právo vybrat ze 4 finalistek jinou vítězku.

Další ceny
Vouchery jsou přenositelné jen v případě, že další majitelka bude souhlasit se zde vypsanými podmínkami.
Uplatněním voucheru souhlasíte, že bude váš zákrok dokumentován vámi vybranou klinikou a materiály budou  po dohodě s vámi použity k lékařským prezentacím a případným marketingovým účelům kliniky, tak i distributorem implantátů Polytech v ČR společnosti SANIMPO. Propagace bude na sociálních sítích, v tiskovinách, na webu a dalších reklamních formátech (vše uvedeno v bodě G). Souhlas dáváte na dobu neurčitou.

5/ Organizátor soutěže si vyhrazuje právo neprovést operaci, pokud:
a) zdravotní stav vítězky tento zákrok nedovoluje
b) dojde k porušení podmínek na straně soutěžícího (např. nedovolí dokumentovat)

V takovém případě může MUDr. Tomáš Doležal určit nového vítěze z již 4 zmiňovaných finalistek.

6/ Jak uplatnit voucher
Vouchery, které získáte na 2.-10. místě je možné uplatnit na plastiku prsů pouze u MUDr. Tomáše Doležala, a to s jakýmikoliv implantáty Polytech.
Voucher lze uplatnit pouze jednou a po jeho použití se stává neplatným. V případě, že budete chtít uplatnit voucher, kontaktujete kliniku. Kontaktní údaje najdete zde: plastikapraha.cz. Voucher odevzdáte při první konzultaci, kde vám bude sdělená konečná cena po odečtení voucheru.
Uplatněním voucheru souhlasíte s uvedenými podmínkami. Před operací bude nutné ještě podepsat podmínky, které si předloží klinika sama.
Vouchery nelze uplatnit na jiné zákroky, než je plastika prsů s implantáty.

7/ Jaké implantáty si mohu vybrat
Voucher můžete uplatnit na plastiku prsou všemi typy, profily, povrchy, velikostmi a druhy implantátů, které Polytech nabízí. Neplatí pro vítězku. Té bude vybrán vhodný typ odlehčených implantátů B-Lite.

8/ Ztráta voucheru
V případě ztráty nás kontaktujte na info@polytechimplantaty.cz, prokažte se jménem a datem narození a my vám sdělíme přiřazené číslo voucheru.

9/ Nevyužití voucheru / odmítnutí první ceny
 • V případě, že po konzultaci nebude chtít voucher uplatnit vítězka. Pro ceny na 2.-4. místě platí, že konzultaci zdarma lze využít jen jednou. V případě, že nevyužijete možnost uplatnit voucher na prsa, hradí si nová majitelka voucheru konzultaci s panem doktorem z vlastních prostředku.
 • Každá obdarovaná má právo na to voucher nevyužít. Majitel voucheru se nezavazuje k podstoupení operace.

Pro získání podrobných informací nás neváhejte kontaktovat na info@polytechimplantaty.cz