14.2. jsem podstoupila augmentaci poprsí z 0 na 315 ml a bylo to to nejlepší rozhodnutí jaké jsem mohla udělat. Už na základní škole mě to hodně trápilo, kdy holkám už rostly prsa a mně se kluci smáli ,že nemám žádné. Pořad jsem doufala, že to přijde a furt nic. Uklidňovali mě, že po dětech, ale synovi je teď 9 let a také stále nic. Můj mindrák byl šílený. Velké omezování v oblečení, v létě na koupališti hrůza a děs, při sexu jsem se nerada svlékala .Takže augmentace byla jasná volba.
 
Podstoupit zvětšení prsou bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Při sexu jsem se nerada svlékala. Před pár lety jsem začala hodně sledovat práce různých plastických chirurgů...
Před pár lety jsem začala hodně sledovat práce různých doktorů a úplně ze všech nejvíc mě zaujala práce MUDr. Tomáše Doležala (plastikapraha). Byl pro mě jasná volba. Přišlo mi, že dělá nejvíc přirozené prsa. Byl pro mě Bůh. Nyní jsem se definitivně rozhodla, když to šlo i po finanční stránce, že se k panu doktorovi Doležalovi objednám na konzultaci. Tu jsem měla uprostřed prosince 2018. Na konzultaci jsem jela a měla jasnou představu, co chci a nechci. Pan doktor měl stejný názor, byla sem ráda, že jsme se shodli.

Domluvili jsme se na anatomickém implantátu, velikost 315 ml. Anatomické jsem chtěla z důvodu přirozeného tvaru prsou, vzhledem k tomu, že jsem měla základ 0, by kulaté vypadaly otřesně. Pan doktor rozhodl, že uloží implantát podprsni rýhou a pod sval.
 
Petra, 30

Operace proběhla 14.února 2019. Před tím jsem absolvovala předoperační vyšetření (odběr krve, ekg, tlak, odběr moči a sono prsou). Vše bylo v pořádku a já za pár dnů mohla nastoupit na kliniku svaté Anny v Praze. Připadala jsem si jak na hotelu. Vše bylo moc luxusní. Nejdřív přišla sestra, vše mi vysvětlila, pak anesteziolog a pak už zákrok. Před operací si mě pan doktor pomaloval, aby přesně vyznačil uložení implantátů a šlo se na věc.


Po probuzení jsem si nechala dát injekci na bolest. Druhý den ráno jsem jela domů. Vše bylo v pořádku. Neměla jsem žádné bolesti, které bych nemohla vydržet. Jediné, co mi dělalo problém, bylo zvedat se z lehu do sedu to mi dělalo trochu problém ještě po 4 dnech. Pak už to nebylo tak hrozné a pomoc přítele byla úžasná. Čekala jsem bolest úplně jinou a vážně to není nic, co by se nedalo zvládnout.


Hlavně ten pocit ženskosti za to stojí. Teď už se můžu jen těšit na krásná trika, spodní prádlo a plavky. Pana doktora Doležala mohu jedině doporučit. Nemám jedinou kritiku, vše proběhlo parádně a bez problémů.

Hlavně ten pocit ženskosti za to stojí. Teď už se můžu jen těšit na krásná trika, spodní prádlo a plavky.

Před zákrokem

Po zákroku