Pro plastiku prsou jsem se rozhodla kvůli svému sebevědomí. Jako ženská, a hlavně po dvou dětech, už byla potřeba a hlavně také to byl můj sen, který se mi konečně splnil. O prsních implantátech jsem uvažovala strašně moc let. Pořád jsem ale čekala, až budu po dětech.
 
Mít nová prsa je skvělý pocit. Už jsem zapomněla, jaká jsem měla před tím.

První konzultace? Přesně na mé narozeniny

Vcelku si vzpomínám a není to tak dlouho, kdy na své narozeniny jsem jela na konzultaci a byla tak nadšená, že jsem to rozjela hned. Plastického chirurga jsem si vybírala po výběru kliniky, tu mi doporučila kamarádka. Ale doktora jsem si vybrala z recenzí a poté z konzultace, kdy mi vše vysvětlil a byl fajn. Proto má volba padla na MUDr. Kulhánka a Interclinic. První konzultace byla fajn, pro mě vše nové a zajímavé, ale překvapivé. Konzultace před operací byla rychlá, na všem jsme se domluvili už na první konzultaci, tak jsme si jen ujistili velikost (380 ml levé prso a 430 ml - pravé prsou) a šlo se na věc.

Implantáty jsem měla od začátku vybrané

Značku už jsem měla vybranou sama, dala jsem na kvalitu a bezpečí. Jen mi pan doktor Kulhánek pomohl s výběrem velikosti. Implantát jsme se s panem doktorem rozhodli, že bude lepší vložit pod sval.
 
Michaela, 30

První chvíle po plastice prsou byly neuvěřitelné

První chvíle po operaci byly takové zvláštní, až neuvěřitelné, že už JÁ mám po operaci a pod obvazy už mám svá prsa větší. Poprvé jsem výsledek viděla druhý den, kdy mi sundali obvazy a dali pooperační podprsenku a pocit štěstí, že už tam mám to, co jsem si vždy přála.

Nejhorší po operaci bylo asi vstávání z postele, to mě pálily jizvy. Ale dnem ode dne bylo líp a líp. Překvapilo mě, že opravdu jsem tu bolest a vše zvládla, rychle se hojím a po týdnu jsem byla "fit".

A teď už mám krásná a pevná prsa. Ten pocit je skvělý, už jsem zapomněla, jaká jsem prsa měla svá a tyhle, jakoby byly moje. Určitě bych plastiku prsou doporučila všem, kteří touží po pevném poprsí a sebevědomí.

První chvíle po operaci byly takové zvláštní, až neuvěřitelné, že už "JÁ" mám po operaci a pod obvazy už mám svá vysněná větší prsa

Před zákrokem

Po zákroku