Implantáty:
kulaté 235 ml a 400 ml

Operoval:
MUDr.Evžen Trupar Ph. D.
Termín operace: leden 2020

Klinika:
Plastikapraha.czImplantáty POLYTECH:
kulaté 235 ml a 400 ml
Operoval:
MUDr. Evžen Trupar Ph. D.
Termín operace: leden 2020

O plastice prsou jsem uvažovala snad odjakživa. Od té doby, co jsem zjistila, že už ty prsa neporostou. A tím hlavním důvodem, proč jsem se rozhodla do toho opravdu jít, je má asymetrie prsou. Která je v mém případě, podle mého názoru, dost viditelná. Komplikuje mi to výběr oblečení, spodního prádla. V létě v plavkách se necítím úplně nejlépe, protože to jde docela vidět. Byla bych ráda, kdyby se mi prsa vyrovnala, byla symetrická a určitě plná, abych se nemusela v létě stydět v plavkách.
 
Tím hlavním důvodem je má asymetrie prsou. Komplikuje mi výběr oblečení a v plavkách je to docela vidět.
Inspiraci jsem hledala různě. Jakékoli fotky žen, kde se mi líbily prsa. Když jsem to začala více řešit, dívala jsem se na stránky různých klinik na fotky před a po. Nebo jsem se také dívala na instagramu na profily různých fitnesaček a tak.
Má vysněná prsa by měla být tedy souměrná a o pár čísel větší. Vzhledem k mé výšce a šířce hrudníku bych určitě chtěla tak o dvě-tři čísla větší.

JAKÁ BYLA VAŠE REKONVALESCENCE

Postarat se o sebe jsem byla schopná hned druhý den, i když to bylo bolestivější. Po měsíci jsem začala mírně cvičit, hlavně nohy. Byla jsem schopná si už umýt hlavu, což jsem ze začátku nezvládala. Za tři měsíce jsem byla schopna dělat vše jako dřív.

JAK SE VÁM LÍBÍ VÝSLEDEK

Prsa mám konečně symetričtější, než byla před operací. Můžu si užívat léto a mám radost z nakupování spodního prádla. Cítím se vážně skvěle a užívám si, že se za svá prsa nemusím stydět.
 
Cítím se vážně skvěle a užívám si, že se za svá prsa nemusím stydět.

JAK NA ZMĚNU REAGUJE OKOLÍ?

Kamarádky mě podporovaly a jsou rády a nadšené. Rodina měla trochu strach, přeci jen to byla operace. Ale mamka věděla, že mi asymetrie dělá problém, tak mě podporovala. A je ráda, že se to vlastně vyřešilo a já jsem šťastná.

CO ŘÍKÁTE NA AKCI DEN PRO DEKOLT, NA KTERÉ JSTE VAŠI PROMĚNU VYHRÁLA

Den pro dekolt byl pro mě hodně zajímavý. Šla jsem tam s tím, že se o operaci zajímám, že bych ji v budoucnu chtěla, ale nevěděla jsem toho tolik, abych se mohla definitivně rozhodnout. Takže jsem tam šla s tím, že se dozvím něco nového, což splnilo svůj účel. Dozvěděla jsem se spoustu informací, spoustu rad, zkušeností. Ale tedy i všechny ty komplikace, které je potřeba znát, zvážit. Každopádně tento den na mě působil pozitivně. Dokázala jsem si potom utřídit myšlenky. Byla tam možnosti zajít také na sono prsu, což jsem využila a také možnost vyzkoušet si sizery a zjistit, jaké to je, mít větší prsa takto na zkoušku. Byl to skvělý den.

Když jsem vyhrála, tak jsem měla nejdříve pochybnosti. Vybavila jsem si všechny ty komplikace, o kterých byla řeč na přednáškách akce Den pro dekolt. Byla jsem vyděšená, ale postupem času jsem byla čím dál víc ráda a šťastná za tuhle super příležitost.

Před zákrokem

Po zákroku