Implantáty:
odlehčené implantáty
kulaté 295 ml
vysoký profil


Operoval:
MUDr. Issam Al Awa
Termín operace: leden 2020

Implantáty:
odlehčené implantáty
kulaté 295 ml
vysoký profil
Operoval:
MUDr. Issam Al Awa
Termín operace: leden 2020

POZN.: Prsní implantáty jsou zdravotnický prostředek, s kterým mohou pracovat pouze lékaři. Tato stránka je určená pro lékaře.

Od MUDr. Al Awy jsem chtěla pevná ale přirozená prsa

Pro plastickou operaci jsem se rozhodla proto, že jsem přišla o svá prsa. Když jsem dospívala, překvapivě mě už ve 13 letech narostla velká prsa. Když jsem začala cvičit, zůstaly mi jen svěšené pytlíky.

Na popud mého tehdejšího přítele, který se znal přímo s panem doktorem Al Awou, jsem se rozhodla zvětšení prsou podstoupit.
 
Pan doktor Issam Al Awa je prostě jednička ve svém oboru a jeho výsledky jsou přirozené a naprosto odpovídají ženským křivkám.

MUDR. ISSAM AL AWA SI MĚ ZÍSKAL SVOU PEČLIVOSTÍ NA KONZULTACI

Nechtěla jsem ani tak velká prsa, ale pevná a přirozená. Určitě mým snem nebyly velké “balony”. Což se mi splnilo. Mám nádherná prsa. Nikdo ani nepozná, že je mám „umělá“. Jsem strašně moc ráda. Pan doktor Issam Al Awa je prostě jednička ve svém oboru a jeho výsledky jsou přirozené a naprosto odpovídají ženským křivkám.

O plastice jsem uvažovala 3-4 roky. Ale potom, když mi bývalý přítel řekl, že se s jedním zná, koukla jsem se na recenze a objednala se na konzultaci. Od první chvíle jsem nepochybovala, že operaci podstoupím právě u pana doktora.
První konzultace mě velmi mile překvapila. Pan doktor se mě hlavně ptal na zdravotní stav a zda cvičím. A jelikož cvičím, tak se rozhodl, dle jeho uvážení, nevkládat implantát pod sval, ale pod žlázu. Což jsem se divila, protože jsem měla strach, že pod sval se to dává, aby prsa neklesala. On mě vyvedl z omylu.

Ženám se prsní implantáty vkládají pod sval v případě, že nemají dostatek své žlázy, nebo jsou příliš hubené. I díky způsobu uložení jsem měla menší bolesti a kratší rekonvalescenci.

PŘI VÝBĚRU IMPLANTÁTŮ JSEM DŮVĚŘOVALA LÉKAŘI

Pan doktor mi doporučil speciální odlehčené implantáty. Určitě při takové situaci, kdy se jedná i o mé zdraví, nekoukám na cenu, ale jde mi o to, aby vše dopadlo dobře, tak jak má. Dohodli jsme se na velikosti 290 ml a modelaci přes prsní dvorce.

Zvětšení prsou s modelací jsem podstoupila v lednu 2020. První chvíle po operaci si pamatuji úplně přesně. Probudila jsem se a byla mi děsná zima, což se běžně po celkové anestezii stává. Měla jsem velký tlak na hrudi a trošku mě bolela spodní záda. Ale dalo se to zvládnout. Sestřičky se o mě nádherně staraly a vše, co jsem si řekla, mi splnily. Cítila jsem se jako na hotelu, prostě paráda.
 

PŘEKVAPILO MĚ, JAK RYCHLE JSEM PO ZVĚTŠENÍ PRSOU BYLA FIT

Hned druhý den po operaci jsem normálně chodila a fungovala. Samozřejmě jsem dodržovala pokyny pana doktora. Nosila jsem pooperační prádlo a cvičit jsem začala až, když mi pan doktor dal svolení.

Upřímně jsem myslela, že to bude horší. Normálně jsem se dokázala o sebe postarat sama. Během rekonvalescence jsem měla občas bolesti, ale nic, co by se nedalo zvládnout

Prsa jsou na pohmat měkčí. Jsou nádherně přirozená. Pan doktor nadmíru splnil má očekávání. Muži i ženy z mého okolí mi je chválí, že jsou krásně přirozená.
Muži ani ženy z mého okolí nepoznají, že jsem byla na zvětšení prsou.

NIKDO NEPOZNÁ, ŽE MÁM UMĚLÁ PRSA

Kvalita zákroku, plastického chirurga a implantátů by měla být vždy na prvním místě a rozhodně se vyplatí nešetřit. Do budoucna nebudete litovat a předejdete tak zbytečným řešením a dalším nákladům na reoperaci.

Operaci bych určitě doporučila všem ženám, které si chtějí splnit sen. Pokud chcete krásná, pevná a přirozená prsa, doporučuji pana doktora Issama Al Awu. Dokonce mi na Instagramu píší pánové, že by mi slušela i umělá prsa, takže určitě nic nepoznali.
 
 

Nechtěla jsem ani tak velká prsa, ale pevná a přirozená. Určitě mým snem nebyly velké “balony”. Což se mi splnilo. Mám nádherná prsa. Nikdo ani nepozná, že je mám "umělá".

Po zákroku