Letos v lednu už jsem opravdu začala pročítat různá fóra a informace o zvětšení prsou a narazila jsem na kliniku Formé, kde jsem si ihned zarezervovala termín konzultace u pana doktora Bayera.
 
Už v pubertě jsem věděla ze prsa mám malá a chtěla bych větší, plno lidí mě ujišťovalo, že prsa narostou, případně se po zvětší po dětech. Opak byl pravdou. Prsa nenarostla. Tedy až při prvním dítěti v těhotenství se prsa zvětšila, ale po kojení opět nic a ještě v horším stavu. Věděla jsem, že tedy určitě jednou bych si přála jít na plastiku prsou...
Při příchodu na kliniku jsem byla velice spokojená, krásné prostředí, vše navoněné a opravdu moc milý personál. Po příchodu pana doktora mě čekalo další překvapení, pan doktor byl velice milý, vše mi dopodrobna vysvětlil a opravdu jsem viděla, že plastice prsou rozumí a budu v nejlepších rukou. Mé přání bylo mít krásná pevná prsa.

Pan doktor mi ukazoval různé druhy prsních implantátů a nejvíce se mi líbila značka Polytech, kterou jsem si zkoušela i ve speciální podprsence. S panem doktorem jsme se domluvili na velikosti 295 ml Polytech Mesmo, vysoký profil. Panu doktoru jsem důvěřovala a dala na jeho rady.
 
Dája, 21

Operaci jsem podstoupila 4.5.2020. Implantát byl vloženy prsní rýhou pod sval a celková cena operace byla okolo 70 tisíc korun.


Mé pocity po operaci byly lepší než jsem očekávala, lehký tlak na hrudi, jinak téměř bez bolesti. Dekolt jsem poprvé viděla druhý den po operaci, kdy mi pan doktor vytáhl dreny. První pohled ve mně vyvolal pocit nadšení. I když byla prsa lehce oteklá byl to pocit k nezaplacení! Rekonvalescence probíhala v naprostém pořádku, nic mě nebolelo a každým dnem byl můj stav lepší a otoky téměř žádné.


Prsa mám přesně taková, jaká jsem si přála, krásný pevný tvar a jsem konečně šťastná, že se můžu cítit jako žena. Moc děkuji panu doktorovi Bayerovi za krásná prsa a cele klinice za krásný přístup. A samozřejmě firmě Polytech, protože bez jejich implantátů bych taková prsa neměla.

Prsa mám přesně taková jaká jsem si přála, krásný pevný tvar
a jsem konečně šťastná, že se můžu cítit jako žena.

Po zákroku