Soutěž o zvětšení prsou zdarma na klinice Aesthevita – Registrace

 
 
 
MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE JIŽ SKONČILA

Vyhrajte zvětšení prsou s implantáty POLYTECH na klinice Aesthevita

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s MUDr. Jánem Pilkou z kliniky Aesthevita velkou soutěž o zvětšení prsou zdarma. Přečtěte si kompletní PRAVIDLA SOUTĚŽE o nový dekolt a přihlaste se do soutěže vyplněním FORMULÁŘE Soutěž probíhá na instagramovém profilu @soutez_vysnenydekolt a trvá do 15. května 2021 12:00 hod.

MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ DO SOUTĚŽE JIŽ SKONČILA
 


 
 

Jak se zúčastnit soutěže

Pokud již sledujete instagramový profil @soutez_vysnenydekolt, pak jsou vám podmínky soutěže známé. Pro lepší přehled vám je ještě připomeneme. Jak se můžete zúčastnit?

PODMÍNKY SOUTĚŽE:

 • Sledujte profily partnerů soutěže @polytechimplantaty.cz a @aesthevita.clinic
 • Odešlete registrační formulá.ř
 • Označte pod soutěžní příspěvek na IG soutez_vysnenydekolt 2 kamarádky, které by si také přály vyhrát (počet komentářů není omezený, jen je nutné označit vždy někoho jiného-


PRAVIDLA SOUTĚŽE

 • a) Je vám minimálně 18 let a máte trvalé bydliště na území ČR.
 • b) Do 15. května 2021 12:00 zašlete pomocí registračního formuláře svůj příběh, proč právě vy toužíte po novém dekoltu. Po ukončení soutěže budou nevýherní příběhy smazány. Zasláním jste odpovědni za veškerá autorská práva k příběhu a nesete za ni plnou zodpovědnost.
 • c) Do registračního formuláře uveďte tyto údaje:
  • jméno
  • příjmení
  • e-mail
  • jméno, které užíváte na instagramu (ideálně s odkazem), abychom vás mohli identifikovat a kontrolovat jedno z pravidel soutěže
  • telefonní číslo, abychom vám mohli zavolat na případné doplnění informací, či informovat o výhře
  • datum narození, abychom ověřili váš věk .
 • e) Odesláním příběhu do soutěže souhlasíte s pořízením a uveřejněním pořízených materiálů na níže uvedených místech. Pořízenými materiály se rozumí:
  • fotky z konzultací finalistek
  • váš příběh
  • fotky před/po plastice prsů
  • video příběh z konzultace a operace vítězky
  • audio záznamy
  • rozhovor Dále udělujete zasláním příběhu souhlas s uveřejněním výše vypsaných pořízených materiálů na:
   • sociálních sítích
   • YouTube
   • webu
   • profilu Estheticon
   • v prezentacích
   • reklamních bannerech
   • offline bannerech
   • a dalších marketingových nosičích jak organizátora soutěže, tak i kliniky Aesthevita a MUDr. Jána Pilky, a to na dobu neurčitou.
 • g) Účastí souhlasíte, že plastiku prsů podstoupíte v termínu, který si domluvíte na klinice. Pokud to situace s vládními opatřeními v rámci koronaviru nedovolí, pak operaci podstoupíte v nejbližším termínu, který určí klinika Aesthevita. Dále souhlasíte, že v případě vybrání do semifinále, se budete moci osobně zúčastnit konzultace u MUDr. Pilky. Pokud nesplníte jednu z podmínek, má organizátor právo vybrat z předem stanovených náhradnic.
 • h) Odesláním formuláře stvrzujete, že v době konání nejste těhotná a od ukončeného kojení jste alespoň 6 měsíců. V případě, že na konzultaci zjistíme, že jednu z jmenovaných podmínek nesplňujete a nebudete moci operaci podstoupit, MUDr. Ján Pilka vybere z finalistek novou vítězku.

S odesláním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely soutěže a že budete automaticky zařazená do Polytech klubu a organizátor vám e-mailem bude zasílat novinky, slevy a informace o akcích.

Soutěže se smíte jako fyzická osoba zúčastnit jen jednou. V případě, že zjistíme, že jste poslala více příběhů, budete ze soutěže automaticky vyřazená.

 

Průběh soutěže

Od 1. do 15. května zasílejte své příběhy. Následně z nich odborná porota organizátora vybere 10 semifinalistek, které požádáme o zaslání fotografií. Na základě fotografií MUDr. Ján Pilka vybere 3 finalistky, které se dostaví na konzultaci. Následně z nich on sám určí vítězku vysněného dekoltu zdarma. Ostatní dámy získají odměnu v podobě voucherů a dalších zajímavých dárků. (viz níže).
 

Vaše výhra

Každá z vás, která se soutěže zúčastní, bude automaticky dostávat jako první informace o dalších soutěžích a akcích na implantáty Polytech. Dámy, které se umístí na 10.-2. místě získají zajímavé slevy na plastiku prsů na klinice Aesthevita.

Výhra:

1. místo: Zvětšení prsou s běžnými implantáty Polytech (nevztahuje se na odlehčené implantáty B-Lite) u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

2. místo: Konzultace u MUDr. Jána Pilky a a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

3. místo: Konzultace u MUDr. Jána Pilky a voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

4. místo: Voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

5. místo: Voucher v hodnotě 5000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

6. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

7. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

8. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

9. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

10. místo: Voucher v hodnotě 3000 Kč na plastiku prsou s implantáty Polytech u MUDr. Jána Pilky,
voucher na nákup prádla v hodnotě 500 Kč v obchodě Caresse.cz

Registrací souhlasíte s využitím vašich osobních údajů pro vyhodnocení soutěže a zasílání informačních emailů firmou SANIMPO spol. s r.o. IČO 27111130, DIČ CZ27111130, výhradním distributorem prsních implantátů Polytech v ČR.

 

Další důležité informace

1/ Organizátor soutěže
SANIMPO spol. s r.o.
IČO 27111130
DIČ CZ27111130 (dále jen organizátor)

2/ Podmínky
Všechny podmínky schvalujete účastí v soutěži, tedy odesláním vašeho příběhu.

3/ Doba konání soutěže
Soutěž probíhá od 1. května do 15. května 2021. Soutěž probíhá na území České republiky a zúčastnit se je možné pomocí vyplnění soutěžního formuláře.

4/ Platnost, uplatnění výhry
První místo
Zvětšení prsů je možné uskutečnit pouze u MUDr. Jána Pilky a to s implantáty Polytech. Na jiné kliniky se tato sleva nevztahuje. Zákrok je nutné podstoupit dle určení pana doktora. Lékař si uplatňuje nárok změnit a posunout termín operace ze zdravotních důvodů pacienta a kvůli jiným okolnostem.
Platnost voucherů na slevu je do konce října 2021.
Platnost lze prodloužit jen v případě, že by klinika nebyla schopná splnit tento závazek a včas vás přijmout na konzultaci. Dále lze voucher prodloužit v případě, že závažný zdravotní stav obdarované neumožňuje operaci vykonat v tomto termínu. Prodloužení termínu je vždy nutné odsouhlasit a schválit s klinikou telefonicky, emailem nebo osobně.
Platnost voucherů i první ceny lze prodloužit po domluvě s klinikou i v případě, že by to situace nařízená vládou neumožňovala a klinika by musela být z důvodů nařízení uzavřena.
Hlavní cena, plastika prsů, je nepřenositelná. V případě, že zákrok odmítnete a nesplníte podmínky, které jsou uvedené, má MUDr. Ján Pilka právo vybrat jinou vítězku.

Další ceny
Vouchery jsou přenositelné jen v případě, že další majitelka bude souhlasit se zde vypsanými podmínkami.
Uplatněním voucheru souhlasíte, že bude váš zákrok dokumentován klinikou a materiály budou  po dohodě s vámi použity k lékařským prezentacím a případným marketingovým účelům kliniky, tak i distributorem implantátů Polytech v ČR společnosti SANIMPO. Propagace bude na sociálních sítích, v tiskovinách, na webu a dalších reklamních formátech (vše uvedeno v bodě G). Souhlas dáváte na dobu neurčitou.

5/ Organizátor soutěže si vyhrazuje právo neprovést operaci, pokud:
a) zdravotní stav vítězky tento zákrok nedovoluje
b) dojde k porušení podmínek na straně soutěžícího (např. nedovolí dokumentovat)

V takovém případě může MUDr. Ján Pilka určit novou vítězku.

6/ Jak uplatnit voucher
Vouchery, které získáte na 2.-10. místě je možné uplatnit na plastiku prsů na klinice Aesthevita, a to s jakýmikoliv běžnými implantáty Polytech.
Voucher lze uplatnit pouze jednou a po jeho použití se stává neplatným. V případě, že budete chtít uplatnit voucher, kontaktujete kliniku. Kontaktní údaje najdete zde: aesthevita.cz. Voucher odevzdáte při první konzultaci, kde vám bude sdělená konečná cena po odečtení voucheru.
Uplatněním voucheru souhlasíte s uvedenými podmínkami. Před operací bude nutné ještě podepsat podmínky, které si předloží klinika sama.
Vouchery nelze uplatnit na jiné zákroky, než je plastika prsů s implantáty.

7/ Jaké implantáty si mohu vybrat
Voucher můžete uplatnit na plastiku prsou všemi typy, profily, povrchy, velikostmi a druhy implantátů, které Polytech nabízí. Neplatí pro typ odlehčených implantátů B-Lite.

8/ Ztráta voucheru
V případě ztráty nás kontaktujte na info@polytechimplantaty.cz, prokažte se jménem a datem narození a my vám sdělíme přiřazené číslo voucheru.

9/ Nevyužití voucheru / odmítnutí první ceny
 • V případě, že po konzultaci nebude chtít voucher uplatnit vítězka. Pro ceny na 2.-4. místě platí, že konzultaci zdarma lze využít jen jednou. V případě, že nevyužijete možnost uplatnit voucher na prsa, hradí si nová majitelka voucheru konzultaci s panem doktorem z vlastních prostředků.
 • Každá obdarovaná má právo na to voucher nevyužít. Majitel voucheru se nezavazuje k podstoupení operace.

Pro získání podrobných informací nás neváhejte kontaktovat na info@polytechimplantaty.cz