POZN.: Prsní implantáty jsou zdravotnický prostředek, s kterým mohou pracovat pouze lékaři. Tato stránka je určená pro lékaře.
 

Milujete cvičení? My milujeme inovaci!POZN.: Stránka je určená pro lékaře. Prsní implantáty jsou zdravotnický prostředek, s kterým smí pracovat pouze lékaři.

B-Lite® odlehčené implantáty byly vyvinuty pro aktivní ženy, aby jim nabídl vysněný dekolt s nižší hmotností. Při běhu a jiném sportu méně zatěžují prsní tkáně, tím snižují riziko poklesu. Zajišťují dlouhodobě stabilní tvar prsu.

Odlehčené implantát o objemu 300 ml vyvíjí stejný tlak na prsní tkáně jako konvenční implantát s objemem 145 ml.  

615 ml konvenční implantát váží 615 g
615 ml B-Lite® implantáty váží 465 g


Pokud si vyberete odlehčené implantáty B-Lite® v povrchové úpravě Microthane®, máte jistotu, že prsa si zachovají svůj tvar a pevnost i při nadměrné zátěži. Povrchová úprava implantátu z pěnového mikropolyuretanu omezuje vznik kapsulární kontraktury a minimalizuje celkové komplikace. Navíc váš dekolt dlouhodobě odolává gravitaci.
 

Co jsou odlehčené implantáty B-Lite®?


B-Lite® je první skutečnou inovací v technologii prsních implantátů za více než 30 let. Jde o unikátní kombinaci klinicky ověřených materiálů, které snižují hmotnost prsních implantátů, aniž by se zmenšil jejich objem nebo velikost.

Lehkosti je dosaženo pomocí patentované technologie kombinující vysoce čisté mikrosféry hladce spojené s vysoce kohezivním gelem medicínské kvality poslední generace.

Odlehčené implantáty B-Lite® vyvinul Dr. Jacky Govrin-Yehudain, který má rozsáhlé zkušenosti s účinky gravitace na prsní tkáň u tisíců žen.

Stáhněte si brožuru B-Lite® >>

Výhody implantátů B-Lite®


 
 
 

Jaké tvary, povrchy a velikosti B-Lite®️ nabízí?
 

Stejně jedinečné jako vy


Rozhodnutí podstoupit zvětšení prsou je důležité a vy jistě budete mít dotazy.

Jaké implantáty jsou pro mě ty pravé? Jak budou moje nová prsa vypadat a jaký z nich budu mít pocit?

Věříme, že díky lehkým implantátům B-Lite® vám můžeme odpověď na tyto otázky.

Vyšší váha = větší napětí na tkáň prsů
 
 

Výrazná značka společnosti POLYTECH


Implantáty B-Lite® jsou vyvinuty tak, aby překonaly limity omezující tradiční prsní implantáty. Podstatně snižují gravitační napětí díky průkopnické technologii, která inovativním způsobem kombinuje známé a klinicky ověřené materiály a nabízí přirozenou plnost, pocit a sílu v kombinaci s výrazně menší hmotností implantátu.

Když se vám během předoperační konzultace dostanou implantáty B-Lite® do ruky, intuitivně pochopíte výhody spojené s jejich sníženou hmotností. Jsou velmi měkké a přirozené.

Implantáty B-Lite® jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech tak, aby vyhovovaly široké škále vašich potřeb a preferencí. Jen tak je možné získat ideální implantáty pro vaši postavu

Významného snížení hmotnosti je dosaženo prostřednictvím jedinečného a patentovaného gelu B-Lite® - mikrosférického kohezivního implantabilního silikonového gelu medicínské kvality. Mikrosféry jsou inertní, duté, borosilikátové částice s velmi vysokou čistotou, které díky své lehkosti, avšak robustnosti, nacházejí široké uplatnění ve vesmírných technologiích.

Mikrosféry B-Lite® jsou trvale spojeny s kohezivním silikonovým gelem, který je obklopuje. Díky využití selektivního prostorového polohování a chemického navázání mikrosfér na gelovou síť je zapotřebí menší množství silikonového gelu a je dosaženo většího zpevnění. Mikrosféry jsou navrženy tak, aby i v nepravděpodobném případě prasknutí zůstaly vázány uvnitř gelu.

Gel B-Lite® nabízí výrazně nižší hmotnost. B-Lite® byl hodnocen v přísných testech předklinické a validační fázi, nese označení CE a jeho jedinečné vlastnosti a charakteristiky byly prokázány v biologických, mechanických a chemických testech prováděných předními laboratořemi, které kontrolují výsledky za podmínek často překračujících požadované referenční hodnoty.

B-Lite® byl vyvinut týmem plastických chirurgů, chemiků, biologů, vědců a inženýrů, kteří společně vnesli revoluci do oblasti zvětšování prsou.


 
B-Lite
 
B-Lite