Doživotní záruka na prsní implantáty POLYTECH a B-Lite®

Firma Polytech se svou 30letou tradicí dobře ví, jak se implantáty v těle chovají po dobu desítek let. Právě proto nabízí jeden z nejširších záručních programů, které můžete u prsních implantátů mít. Velkou výhodou je doživotní záruka na výměnu prsních implantátů. Jako jediná značka na trhu nabízí i záruku na přetočení implantátu. Na co vše se záruka ještě vztahuje?

Doživotní záruka na výměnu prsních implantátů

Doživotní bezplatná výměna implantátů v případě prasknutí obalu související s materiálem pro implantáty včetně B-Lite® s povrchovou úpravou MESMO®, Microthane®, POLYtxt®. Záruka je včetně úpravy kontralaterálního prsu ve všech lékařsky diagnostikovaných případech.

 

Doživotní záruka na výměnu z důvodu kapsulární kontraktury

Jako jediný výrobce prsních implantátů nabízí Polytech bezplatnou doživotní výměnu implantátů z důvodu kapsulární kontraktury 3. a 4. stupně u povrchu Microthane®. U povrchů MESMO® a POLYtxt®  se záruka vztahuje na dobu 10 let. Záruka je včetně úpravy kontralaterálního prsu ve všech lékařsky diagnostikovaných případech.

Pozn. Tyto podmínky neplatí pro běžné implantáty nad 720 ml a pro implantáty B-Lite® nad 920 ml.

Doživotní záruka na přetočení implantátů

Jako jediný výrobce prsních implantátů na trhu Polytech nabízí bezplatnou výměnu z důvodu rotace. Záruka se vztahuje na povrch Microthane® u běžných i odlehčených implantátů B-Lite®

Povrch Microthane® je v lékařství více než 50 let. Díky této době dobře víme, jak se v těle chová. Je skvělou volbou pro aktivní ženy a pacientky, které mají sklon k poklesu prsou. Speciální polyuretanový povrch má lepší vlastnosti prorůstání tkáně. Díky tomu zůstává po dlouhou dobu na svém místě, tedy zaručuje stabilní tvar prsu a snižuje riziko vzniku pooperačních komplikací, včetně kapsulární kontraktury. Díky polyuretanovému povrchu získáte pevné a plné poprsí, které popírá gravitaci.

Povrch je hojně využívaný při rekonstrukci prsu po odstranění žláz z důvodu rakoviny prsu, kde je bezpečnost a tvarová stabilita maximálně vyžadována.

Více o povrchu Microthane® >>

Pozn. Tyto podmínky neplatí pro běžné implantáty nad 720 ml a pro implantáty B-Lite® nad 920 ml.

Speciální záruční program IMPLANTS OF EXCELLENCE

Program byl navržený přesně pro klientky s implantáty Polytech. Je sestaven tak, abyste získaly co největší důvěru, bezpečnost a spokojenost s našimi implantáty.

Záruka platí i v případě, že se do programu neregistrujete. V případě, že tak učiníte, získáte několik výhod:

  • Roční průzkum mezi pacienty vám dává možnost vyjádřit se ke kvalitě života s prsními implantáty. Účastí získáte privilegovaný nárok na služby programu „IMPLANTS OF EXCELLENCE“.
  • Získáte informace o hlavních výsledcích ročního průzkumu.
  • Tým společnosti POLYTECH ochotně zodpoví vaše otázky.
Více o záručním programu >>
Brožura záručního programu ke stažení >>