VIP akce pro vás s námi. Co vás čeká? Rádi bychom, abyste si tento den maximálně užily. Proto jsme pro vás připravili řadu dárků, soutěží, přednášek na téma zvětšení prsou a rozmazlovacích „koutků“ s dobrým pitím a jídlem. Celý den jen pro vás! Nezapomeňte se na akci registrovat, volná místa rychle mizí…

Jaké dárky a slevy na zvětšení prsou si odnesete?

Každá účastnice akce získá 10% slevu na zvětšení prsou s implantáty Polytech (slevu lze uplatnit v rámci seznamu doktorů, které brzy zveřejníme) a dárkovou taštičku. Během dne 3x rozdáme prádlo dle vlastního výběru a na konci akce ze všech účastnic vylosujeme jednu z vás, která získá zvětšení prsou zcela zdarma.

Vše o zvětšení prsou s kapacitami z oboru

Během dne budou probíhat přednášky na různá témata ohledně zvětšení prsou. Den pro Dekolt přivítá skutečné kapacity v oboru plastické chirurgie. Kromě přednášek, kterých chystáme hned několik, budou na vaše dotazy odpovídat plastičtí chirurgové MUDr. Ivan Justan, Ph. D. a MUDr. Evžen Trupar, Ph. D..

plastický chirurg MUDr. Evžen Trupar, Ph. D

MUDr. Evžen Trupar, Ph. D

Kromě odborných konzultací s doktory si po celý den můžete vyzkoušet, jak by vypadal váš dekolt s implantáty Polytech.

Prevence a vyšetření prsou

Bezpečí a prevence jsou pro Polytech implantáty na prvním místě, proto se budete moci nechat vyšetřit lékařem na sonu a tým z Loona vám ukáže, jak správně provádět samovyšetření prsou doma a na modelu prsou si vyzkoušíte rozpoznat běžné uzliny a případně bulky, které je nutné už řešit.

 

S fitness trenérkou Kamilou Pavlíčkovou o jejím zvětšení prsou

Po celý den bude na akci fitness trenérka Kamila Pavlíčková, která zvětšení prsou podstoupila už dvakrát. V současné době má prsní implantáty Polytech 545 ml. Poradí a vysvětlí, jak správně po operaci začít cvičit, abyste si neublížily a jak prsa udržet v kondici. Kromě přednášek bude možnost si s Kamčou popovídat a případně se s ní poradit o jídelníčku či cvičení.

Kamila Pavlíčková

Rozmazlování

I na relaxování jsme mysleli. Co vás čeká? Vizážistky z Dermacolu, které se vás rády ujmou, nalíčí a poradí s kosmetikou. Nebude chybět ani tým bra-expertek z Caresse, které vám ukáží, jak vhodně vybírat prádlo.

Jak se dostanete na akci?

Den pro Dekolt s Polytech se koná 9. listopadu od 11:00 do 17:00 (Vila Low-Beer, Drobného 22, Brno). Vstup je zcela dobrovolný a všechny vybrané peníze poputují pro organizaci Loono na projekt #prsakoule, který se věnuje prevenci rakoviny prsů a varlat. Z důvodu omezené kapacity a také proto, abychom pro každou z vás měli připravené dárky, je nutná registrace. Před konáním akce se s vámi ještě spojíme a potvrdíme si vaši účast.

Vila Low-Beer Brno

Těšíme se na vás, tým Polytech CZ